Pereiti prie turinio

Sugijus akytiesiems audiniams dažniausiai lieka randai, tad varpa praranda tamprumą, o tai gali iššaukti kreivumą, skausmą ir galiausiai impotenciją. Ko gero pastebėjote tai, kai ketvirtą ryto teko keltis nusišlapinti. Žymos: pekino universitete, mano sekso žaislai, gėjų seksas, sekso žaislas, bdsm žaislas, analinis, lytis, analinis kaištis, vyrų masturb, skaistybės narve ht. Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip tik galima su atsakymą. Mes norėtume, sąlyginio Deponavimo. Jokių kitų reikalavimų, prašome siųsti mums pranešimą.

Jokio Kvapo, Saugus ir Minkštas. Pažadame siųsti savo produktus paslaptis būklės, pakuotės be jokių nuotraukų ir žodžių apie seksą. Jokių kitų reikalavimų, prašome siųsti mums pranešimą.

Numatytasis pavadinimas ant pakuotės yra "Telefono dėklas" kitus reikalavimus, prašome siųsti mums žinutęir su mūsų diskretiška pakuotė galite pirkti ir pasitikėjimo, vienintelis asmuo, kuris žino, kas pakuotės viduje yra jums! Pakuotė: 3 x Varpos Žiedas Q: Kaip pristatyti prekes?

žiedas varpą

Diskretiška pakuotė? A: diskretiškas paketą, siekiant apsaugoti jūsų privatumą.

žiedas varpą

A: pakuotės be jokių nuotraukų ir žodžių apie seksą. Q: Gamybos Medžiagos Saugos? Q: Ar dropshipping?

žiedas varpą

Žiedas varpą Taip,mes. Jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis.

Q: Kada siuntinių siunčiama? A: Mes išsiųsti užsakymą per 5 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo įvairių pasaulio šalių ir bus paveiktos oro sąlygų, valstybinės šventės ir t.

žiedas varpą

Jei pavedimo nėra, gautos paskelbti laiku, prašome susisiekti su mumis. Q: Kaip apie grąžinamosios išmokos A: Visa grąžinamoji išmoka, jei prekė neatitinka aprašymo arba su defektais. Jei yra bet kokių kitų problemųSpauskite ant Padėti Žymos: apyvarpės, mano sekso žaislai, vyrų erekcija, apyvarpės žiedas, seksualinio žaislo, bdsm žaislas, peni žiedas, varpos narve žiedai, sekso parduotuvė, nustatyti cockring.

žiedas varpą

Kilmės: KN Kilmės.