Pereiti prie turinio

Ne kiekvienas žmogus gali įveikti savo gydytojų baimę, bet sprendžiant, kaip padidinti dalyvį, gali būti pasiektas geras rezultatas. Atsiliepimai apie kremus, siekiant padidinti vyrišką organą, gali būti paminėti neefektyvumo tikrojo seksualinio organo dydžio riziką. Susiję straipsniai:. Varžybos, skirtos varpos plėtrai, skiriasi trumpais veiksmais.

Blogos naujienos, vyrai! Elektroninių cigarečių „veipinimas“ yra susijęs su erekcijos sutrikimais

Atimti Boras yra natūralus elementas, kurio visame pasaulyje yra daug mineralų telkiniuose. Jis plačiai naudojamas pramonėje, pavyzdžiui, stiklo pluošte ar keramikoje.

erekcijos druska

Tačiau jo taip pat yra daugelyje valgomų dalykų. Tai jums taip pat saugu, kaip valgomoji druska. Jūs galite gauti iki 3 miligramų mg kiekvieną dieną tik valgydami obuolį, gerdami kavą ar užkandžiaudami kai kuriais riešutais. Manoma, kad boras taip pat vaidina pagrindinį vaidmenį koreguojant natūralią jūsų kūno testosterono ir estradiolio, estrogeno rūšies, gamybą.

disfunkcija

Šis naudojimas sukėlė tam tikras bangas žmonėms, turintiems erekcijos disfunkciją ED ar esant mažam testosterono kiekiui. Tačiau nors yra įrodymų, kad boras gali turėti įtakos ED ar testosterono lygiui, nėra aišku, erekcijos druska tai iš tikrųjų daro skirtumą.

Panagrinėkime, ar jis tikrai gali veikti kaip testosteronas ar ED papildas, ar tai galimas šalutinis poveikis ir jo nauda. Ar boras veikia kaip papildas, skatinantis testosteroną?

erekcijos druska

Trumpas, paprastas atsakymas į šį klausimą yra taip. Bet paanalizuokime, ką iš tikrųjų sako mokslas.

erekcijos druska

Remiantis m. Boro literatūros apžvalga, paskelbta IMCJ, vartojant 6 mg boro dozę tik savaitę, yra šie privalumai: padidina viso jūsų kūno testosterono apykaitą, kad išsiskirtų testosteronas, kuris naudojamas daugeliui su seksu susijusių funkcijų padidina laisvo testosterono kiekį beveik 25 procentais sumažina estradiolio kiekį beveik perpus sumažina uždegimo rodiklius, tokius kaip interleukinas ir C reaktyvūs baltymai, daugiau nei perpus leidžia daugiau laisvo erekcijos druska prisijungti prie baltymų kraujyje, o tai gali turėti dar daugiau naudos senstant Taigi daug reikia pasakyti apie borą, kaip mažai testosterono turinčią papildą.

Nedidelis m. Aštuonių dalyvių vyrų tyrimas patvirtino šiuos rezultatus - savaitę vartojant po 10 mg per parą, padidėjo laisvasis testosteronas ir žymiai sumažėjo estradiolis.

Hipertenzija nuo alkio

Tačiau ankstesni tyrimai kėlė abejonių dėl boro ir testosterono kiekio. Atliktas 19 vyrų kultūristų tyrimas parodė, kad nors pats kultūrizmas gali padidinti natūralų testosterono kiekį, vartojant 2,5 mg boro papildą septynias savaites, nebuvo jokio skirtumo, palyginti su placebu.

Ar boras veikia ED? Idėja, kad boras veikia ED, grindžiama poveikiu, kurį jis turi laisvam testosteronui.

erekcijos druska

Jei jūsų ED šaltinis yra žemas testosterono kiekis, didelis estradiolio kiekis ar kitos su hormonais susijusios priežastys, galite pasisekti vartodami borą. Bet jei jūsų ED šaltinis yra kita erekcijos druska, pvz.

erekcijos druska

Prieš pradėdami vartoti borą, pasitarkite su gydytoju apie bet kokios pagrindinės būklės, kuri gali sukelti ED, diagnozavimą. Kita boro nauda vyrams Kai kurie kiti galimi boro vartojimo pranašumai yra šie: metabolizuojant vitaminus ir mineralus dietoje, tai gali pagerinti kraujo tekėjimą, kuris prisideda prie sveikos lytinės funkcijos ir palaiko subalansuotus androgeninius hormonus, tokius kaip testosteronas.

  • Hipertenzija ir persivalgymas.
  • Padidinti penis iki 25, Erekcijos druska
  • BORAS TESTOSTERONO STIPRINIMUI IR EREKCIJOS DISFUNKCIJAI: AR JIS VEIKIA? - SVEIKATA -
  • Kai sužadino šlapią varpą
  • Blogas miegas turi įtakos erekcijai
  • Erekcijos metu padidėja dydis
  • Kaip įtikti varpui

Štai keletas kitų dokumentais patvirtintų šalutinių poveikių, susijusių su per dideliu boro kiekiu: šleikštulys.