Pereiti prie turinio

Elemento Tipas: Prezervatyvai. Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

  • Atsiliepimai Savybės: Ultra plonas patirties, beveik nėra jausmas dėvėti Pakankamai gelio ir naftos Kiekvienas prezervatyvas yra stiprūs, lankstūs ir patikimi Lengva forma daro prezervatyvus lengviau įdėti ir daugiau patogūs dėvėti techniniai duomenys: Medžiaga: Natūralios gumos latekso Ilgis: ±2mm Plotis: 52±2mm Kiekis: 12 vienetų Privatumas Garantuotas: Jūsų privatumas yra labai svarbus mums.
  • Kaip tu gali tęsti erekciją
  • Viskas apie naktinę erekciją
  • Kodėl viena erekcija

Todėl jie gali būti sunku dėl nenaudojant tepalo. Yra 3 pagrindiniai būdai rengimo latekso catsuit dėvėti.

latekso varpos

Plonu danga vidinėje drabužio ir jūsų oda, jei reikia. Gumos gali lengvai būti pažymėtas arba suplėšyti, kurių nagai, jei pernelyg didelė jėga naudojama, kai traukiant ant jūsų drabužis.

Latekso vyras catsuit, atgal zip iki juosmens, priekiniai varpos prezervatyvą, su gaubtu, pirštines ir kojines pridedamas Nuotrauka yra pagrindinės juodosios O spalvos. Jei reikia kitokio, pls palikite pranešimą, ačiū! Spalva : pls žr.

Įsitikinkite, kad jūsų drabužis yra gerai tepalu arba talced. Taip pat galite dėvėti porą šviesos medvilnės pirštines, siekiant išvengti bet kokios žalos.

Dirbant su latekso plikomis rankomis, įsitikinkite, kad jie yra švarūs prieš nesiliestų su jūsų drabužis. Reikia žinoti, kad gumos gali būti tamsintas visam laikui ruda, jeigu susisiekti su vario, žalvario ar bronzos - rūpintis su vario monetas Latekso varpos būdu nelaikykite latekso, kad eteriniai aliejai. Niekada atskleisti jūsų drabužis latekso varpos liepsnos ir ugnies kaip guma nudegimus.

latekso varpos

Poliravimo Jūsų drabužis jau bus jums pristatyta jt shined. Valymo, mes rekomenduojame jums naudoti silikono pagrindu lenkijos ar latekso specialų aliejų, tokių kaip "Eros Bodyglide" arba "Eros Kultas Padažu Pagalba" Niekada blizgesį, naudoti baldai, lenkų ir venkite aliejaus pagrindu tepalai ir kremai, kaip šie sunaikinti gumos.

Netrinkite išorinis paviršius jūsų drabužis per sunku, arba su šiurkščiu audiniu, kaip blizgus paviršius gali būti visam laikui subraižyti.

latekso varpos

Valymas Galima plauti gumos drabužiai švaraus šilto vandens. Išvengti ploviklių ir muilu. Visada nubraukti vandens perteklius minkštu rankšluosčiu ir palikite išdžiūti butą ar pakabinti lašelinę sausas.

\

Kaučiukas gali būti subraižytas, jei trinamas per sunku, todėl būkite švelnus. Niekada būgniniai sausas, sausas valymas ar geležies drabužis.

Skeptiskasjaunimas.lt

Nenaudokite skalbimo miltelių bei baliklių skalbimo. Saugojimas Latekso drabužiai yra geriausias saugomi pakabinti į spintą atokiau nuo šilumos šaltinių, šviesos ypač ryški saulės šviesa ir stiprios UV šviesos, kurios bus sumenkinti šviesios spalvos drabužiusmetalai, aliejus, tirpiklių, tepalų ir ugnį.

  1. Ir su mūsų diskretiška pakuotė, galite pirkti ir pasitikėjimo.
  2. Varpą mato pirmą kartą
  3. Varpos neverta 20 metų

Išvengti drėgmės laikymo sąlygos. Seksualinio Pobūdžio.

Mūsų parduotuvėje yra didelis festivalis skatinimo, turi didelių nuolaidų, pirkti daugiau ir atsiųsti daugiausveiki atvykę į užsakymą! Sekite mus džiaugtis Gerbėjų Išimtinė Nuolaida 1. VIP kainą ir papildomos nuolaidos pasekėjų 2. Laimėti nemokamą produktų ir didelis kuponus iš parduotuvės klubas 3. Žinant nauja siunta, parduotuvė, reklamos ir kitų išmokų iš anksto.