Pereiti prie turinio

Pagrindinis Gyvas Jis susitrauks… ir dar 4 siaubingi dalykai, kurie nutiks jūsų varpai senstant Jis susitrauks… ir dar 4 siaubingi dalykai, kurie nutiks jūsų varpai senstant Jūsų vyriškumo forma gali pasikeisti, o spalva gali net nepasikeisti Yra daug apgailėtinų senėjimo šalutinių poveikių - plaukai tampa žili, svoris yra sudėtingesnis, kad būtų galima kontroliuoti ir nesitikėti prisiminti, kur yra automobilio raktai. Dėl nepakankamo kraujo pritekėjimo į akytkūnius varpa nepakankamai sustandėja ir tuomet vyras negali atlikti lytinio akto.

susitraukti varpą

Ar Masturbacija Turi įtakos Varpos Dydžiui? Tai tik vienas iš daugelio klaidingų nuomonių apie masturbacijos ir varpos dydžio ryšį. Masturbacija yra visiškai normalus ir natūralus užsiėmimas, ir jis neturi jokio kenksmingo poveikio jūsų sveikatai, įskaitant jūsų seksualinę sveikatą.

Pateiksime keletą klaidingų nuomonių, kurias galite perbraukti iš savo rūpesčių sąrašo ir saugių būdų, kaip pakeisti varpos dydį ir išvaizdą, jei jus tai domina.

Klaidinga nuomonė apie varpos susitraukimą

Klaidinga nuomonė apie varpos susitraukimą Visuotiniam mitui, kad masturbacija sukelia susitraukti varpą susitraukimą, nėra nė vienos kilmės. Tačiau žmonės neabejotinai turi teorijų - nė viena iš jų neatlaiko mokslinio tyrimo griežtumo. Vienas iš galimų šaltinių yra nuostata, kad ejakuliacija sumažina jūsų testosterono lygį.

Daugelis žmonių taip pat mano, kad testosterono lygis yra atsakingas už jūsų varpos augimą ir traukimąsi. Taigi, turint mažiau testosterono, varpa būtų mažesnė. Bet tai neteisinga.

Štai dvi pagrindinės priežastys, kodėl tai klaidinga: Testosterono lygis nukrenta tik trumpai po to, kai jūs ejakuliacija. Jie laikinai pakyla, kai jūs masturbuojatės ar mylite. Po ejakuliacijos jie grįžta į normalų lygį. Bet masturbacija nedaro įtakos testosterono koncentracijai serume, tai testosterono kiekiui, kuris natūraliai atsiranda jūsų susitraukti varpą per ilgą laiką.

Testosterono lygis beveik neturi nieko bendro su jūsų varpos dydžiu ar erekcija.

2. Forma gali pasikeisti

Jūsų varpos dydžiui pirmiausia daro įtaką genai. Jūsų sugebėjimui gauti ir išlaikyti erekciją turi įtakos ne tik testosteronas - jūsų proto būsena, dieta, gyvenimo būdas ir bendra jūsų sveikata gali turėti įtakos erekcijai. Ar masturbacija gali sustabdyti mano augimą? Vėlgi, ne. Šis mitas taip pat susijęs su žmonių klaidingu supratimu apie testosterono lygį.

Susitraukti varpą. Varpa (lytinis organas) – Vikipedija

Šis svarbus hormonas ypač svarbus jūsų augimui paauglystės metu. Tačiau daugybė hormonų yra atsakingi už jūsų augimą visą gyvenimą.

susitraukti varpą

Laikinas testosterono sumažėjimas po ejakuliacijos neturi susitraukti varpą jūsų organizmo bendroms testosterono atsargoms. Tiesą sakant, nesveikai maitinkitės, nepakankamai sportuokite ir oro bei vandens teršalai yra žymiai didesni veiksniai, stabdantys jūsų augimą, nei masturbacija.

susitraukti varpą

Ar masturbacija gali priversti mano varpą susitraukti varpą Neaišku iš kur kilo šis klaidingas supratimas. Kai kurie mano, kad tai kyla iš idėjos, kad atliekant vyrų Kegelio pratimus, taip pat atliekant kitas varpos raumenų ir audinių manipuliacijas, pavyzdžiui, masturbaciją, padeda šlapimo pūslė ir lytinė sveikata, o tai gali padidinti raumenų jėgą.

Tai galėjo lemti nuostatą, kad stipresni raumenys prilygsta didesniam dydžiui - tai yra klaidinga.

susitraukti varpą

Ar gyvenimo būdo pokyčiai gali turėti įtakos varpos dydžiui? Trumpas atsakymas čia yra ne. Jei pakeisite savo mitybą, narkotikų vartojimą ar mankštą, jūsų varpa nebus didesnė ar mažesnė.

Pokemon generations episode 1

Bet čia yra įspėjimas: sveika varpa turi daug įtakos kraujo tėkmei. Kai atsistojate, kraujas tekėja į tris cilindrinius audinio gabalus, esančius varpos velene.

  1. Sinekijos ant varpos
  2. Ar Masturbacija Turi įtakos Varpos Dydžiui? Mitai Ir Klaidingos Nuomonės | Seksualinė sveikata

Viskas, ką galite padaryti, kad pagerintumėte kraujotaką, bus naudinga jūsų varpos sveikatai. Čia yra keletas patarimų, dėl kurių jūsų varpa gali būti ne didesnė, tačiau erekcija gali būti sveikesnė ir tvirtesnė: valgykite maistą, kuriame gausu folatų, pavyzdžiui, špinatus gerkite kofeiną kavoje arba arbatą su kofeinu vartoti L-argininą avižinėse košėse arba kaip papildus vartoti vitamino D papildus sumažinti ar atsisakyti alkoholio ir rūkymo reguliariai mankštinkitės susitraukti varpą stresą Ar įmanoma padidinti varpos dydį?

Yra vis saugesnių ir efektyvesnių metodų, kaip padidinti ar ištempti jūsų varpą, kurie kai kuriems lėmė patenkinamus rezultatus. Šie plėtros būdai turi minimalius rezultatus ir neturi jokios naudos sveikatai.

Noriu susitraukti varpą - Gyvatės turi dvi varpos

Kai kurie jų varpos patyčios pat gali sukelti kenksmingą šalutinį poveikį. Tai gali būti kraujo tėkmės praradimas, varpos sužalojimas ar jutimo praradimas toje vietoje.

Sekso Patarimai Vyrams Kaip iš tikrųjų padidinti jūsų varpą: mes analizavome 28 mokslinius tyrimus Tūkstančius metų didelė varpa buvo siejama su vyriškumu ir vyriškumu, o šiandien tūkstančiai vyrų žvalgosi internete bandydami išmokti gauti didesnę penį. Per visą istoriją vyrai išbandė daugybę skirtingų metodų, kaip gauti didesnę penį, įskaitant… Leidžiant susitraukti varpą gyvatėms įkandinėti varpą, kad ji būtų didesnė [ 1 ]!!! Greitas žymėjimas: Aš sudėjau mokomasis vaizdo įrašas tai išmokys jus tik 3 žingsnius, kuriuos kada nors turėsite atlikti, kad jūsų mergaitė gurkšnotų, purtytų ir rėktų kiekvieną kartą, kai nusileisite ant jos. Jei jums įdomu pamatyti šiuos veiksmus pademonstruotus, galite juos patikrinti čia. Deja, vyrai šiandien ir toliau jaučia spaudimą turėti didesnę penį, o tai gali sukelti gėdą, gėdą ir stresą.

Prieš išbandydami šias plėtros galimybes pasitarkite su gydytoju. Nėra standartinio išvaizdos, ilgio ar pločio.

susitraukti varpą

Jei seksualinis partneris, reikšmingas kitas asmuo ar kažkas kitas jūsų gyvenime turi įtakos jūsų penio suvokimui, pasitarkite su jais apie tai, kaip tai priverčia jus jaustis. Taip pat galite pasikalbėti su psichinės sveikatos patarėju, kurio specializacija - seksualinė sveikata. Jie gali padėti išmokti pasitenkinti savo varpos dydžiu ir išvaizda bei jaustis užtikrintai kalbėdami su savo partneriu apie savo jausmus.

Įprasti varpos dydžio didinimo metodai

Atimti Masturbacija vienaip ar kitaip nepaveiks jūsų varpos dydžio. Iš tikrųjų masturbacija gali padėti sužinoti daugiau apie tai, kas verčia jaustis seksualiai patenkintiems. Populiarus pagal temą.