Pereiti prie turinio

Prieš naudojimą: 1. Jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis. Masažo aliejai, rankų kremai, plovikliai, benzinas arba propilo ketonas neturėtų būti naudojamas kaip tepalai su šiuo siurblio. Ankstesni vaistai praplėsdavo ir širdies kraujagysles, tad jų išgėrę vyrai sakydavo, kad jiems turbūt pakilo kraujo spaudimas, širdis imdavo plakti garsiai ir dažnai, padidėja pulsas, tvinksi galvoje ir parausta veidas, kitą dieną gali skaudėti galvą.

Atsiliepimai Savybės : Geros kokybės varpos siurblys, skirtas vyrams, kurį galima efektyviai padaryti, kad varpos storesnį, ilgesnį, stipresnį. Padidinti varpos ilgis ir pavaržą, Įveikti erekcijos disfunkcija, Pagamintas iš aukščiausios medicininės medžiagos, Ekologiškas, kvapas laisvas, saugus ir ne nuodingas, jokio šalutinio poveikio ant kūno.

Siųsti draugui

Skatina kraujo apytaką, padeda varpos plėtros ir greitas montavimas. Aišku masto skaidraus vamzdelio padeda stebėti rezultatą. Nuimamas oro vamzdelis lengva valyti, siekiant užtikrinti visą naudojimo komfortą ir higieną.

gyventi sveikai apie varpos padidėjimą

Prašome išvalyti jį ir sausa, ji natūraliai, kvapas greitai dingsta. Apie Pakuotės siekiant apsaugoti jūsų privatumą, mes garantuojame siųsti savo produktų saugūs. Impportant Pastabos: 1.

Nebūkite abejingi elektros vagystėms

Prieš naudojant šį siurblį, prašome dezinfekuokite ją plaunant su anantibacterial muilu ir šiltu vandeniu. Masažo aliejai, rankų kremai, plovikliai, benzinas arba propilo ketonas neturėtų būti naudojamas kaip tepalai su šiuo siurblio.

Elektros erekcija geriausius rezultatus, naudokite šį siurblys su sekso lubrikantas, visada pasirinkite atitinkamą slėgį, kad nepažeistumėte varpos.

prostatitas padeda erekcijai

Naudojimo laikas: ne daugiau kaip 15 min per 24 valandas 5. Prieš naudojimą: 1. Prašome nusiskuto visi Gaktos plaukai; 2.

reiškia ilgą erekciją

Prašome reguliuoti kūno atsipalaiduoti šilto vandens ir laikyti min. Naudojimo būdas: Rekomenduojama 3 grupes būti gydomi gydymo per 15 min. Įsitikinkite, kad abiejų sėklidžių kapšelio ir negalėjo būti indraft į cilindrą, kitaip jis sukels žalos jiems 2.

Numatytasis pavadinimas ant pakuotės yra "Žibintuvėlis" kitus reikalavimus, prašome siųsti mums žinutęir su mūsų diskretiška pakuotė galite pirkti ir pasitikėjimo, vienintelis asmuo, kuris žino, kas pakuotės viduje yra jums!

Po naudojimo baigtas, varpos bus rodomas Hyperemia ir patinimas. Prašome elektros erekcija, tai normalu.

Pasak gydytojo urologo Balio Dainio, tai klaidinga nuomonė, nes stresas erekcijai poveikio neturi, tad ir į gydytoją reikėtų kreiptis nieko nelaukus.

Po valandų, jis bus dingo 3. Naudokite griežtai pagal reikalavimus, nurodymus, Po Naudojimas: 1.

ryte visiškai nėra erekcijos

Išvalykite siurblį, iš karto po to, naudojant jį, siekiant išvengti veisimo bakterijų, prašome naudoti šiltu vandeniu ir muilu. Visada sausa, ji natūraliai ir vengti tiesioginio kontakto su saulės šviesa. Laikykite jį vėsioje, sausoje ir dustless vieta, radikalus varpos padidėjimas siurblys neturi liestis su nieko, kad galėtų užteršti ji.

Dėmesio: Nes galia turėti stiprų elektros šoką jausmasjei jis yra pirmas kartas, naudoti eletro šoko medicinos žaislai ,prašome kreiptis į ne rečiau atidarius galios laikosi dalys arti žmogaus organizmui. Prašome nereikia ardyti, priežiūra, elektros dėžutė ,siekiant išvengti žalos galios lauke. Nenaudokite produktų, jei bet kuris iš šių kreiptis į jus: ü Turi tempas virimo aparatas. Turi širdies liga.

Užtikrinti, kad jūs parduotuvėje siurblys vietoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, gaminyje gali būti smulkių dalių, kurios gali sukelti uždusimo pavojų, uždengti taip atsitinka, prašome nedelsiant kreiptis į gydytoją. Prašome išvalyti viršuje baterijos skyrių, Kai naudojimo dažnumo prideda iki kartų.

erekcijos produktai moterims